يکشنبه 30 شهريور 1393 - Sunday, September 21, 2014
 • صفحه اصلی
 • سیاست
 • فرهنگ و هنر
 • ورزشی
 • دانش
 • تصویری
 • آرشیو
 • پیوندها
 • تماس با ما
 • سیاه‌بازی در پمپ بنزین‌ها، ترفند جدید کلاهبردارانمهرداد پولادی به دنبال دریافت تابعیت قطریاخراج مدافع راه آهن به خاطر بیماری ایدزاختلاف جدید در هیات مدیره پرسپولیسچه خودرویی بخریم؟هوش اجتماعی، فراتر از مدیریت بحرانآگاه‌سازی مردم و مشورت صادقانه به مدیران دغدغه‌ همیشگی جابر معافی بودمعافی به شرافت قلم، کرامت بخشیدمعافی مشاوری امین برای همکاران رسانه‌ای بودجامعه دانشگاهی برای تحقق سیاست‌های ابلاغی رهبر انقلاب تلاش کندجزئیات اردوی راهیان نور دانش‌آموزانجزئیات دریافت کارمزد‌ از خدمات الکترونیک بانک‌هالزوم تغییر مدیریت آماتور دانشگاه‌های کشور به مدیریت حرفه‌ای برای تحقق سیاست‌های علم و فناوری«جابر معافی» خبرنگاری در تراز انقلاب اسلامی/ رعایت تقوا ویژگی بارز فعالیت رسانه‌ای معافیجواب سربالای مسئولان درباره حذف یارانه‌بگیران پردرآمدمعرفی مازندران در سرزمین چشم بادامی هاهیچ ملتی بدون فداکاری قادر به دفاع از هویت و عزت ملی خود نخواهد بودتهدید ایران به حمله؛ خیال خام صهیونیسمبزرگواری مادر مقتول، جوان گرگانی را از چوبه دار نجات دادافزایش ابر و رگبار در استان های شمالی
  تاریخ :1390/09/27 1:05 PM
  استقبال مردم از تکنولوژی جدید صدا و سیما
  درپی استقبال مردم از خرید گیرنده‌های دیجیتال، این دستگاه در بازار کمیاب و گران شد.

  به گزارش بصیرآنلاین، دستگاه گیرنده دیجیتال که چند وقتی‌ است وارد بازار شده در روزهای اخیر پس از افزایش تعداد کانال‌های زیر پوشش آن به وسیله مورد تقاضای خانواده‌ها تبدیل شده است.

  * افزایش قیمت 10 هزار تومانی این دستگاه‌ها
  یکی از شهروندان مازندرانی که از این دستگاه استفاده می‌کند با ابراز رضایت از خرید این دستگاه تنوع کانال‌های مختلف و کیفیت بالای گیرندگی آن را دلیل رضایت خود اعلام کرد.
  رحمت‌الله کردخیلی که در شهرستان ساری زندگی می‌کند، این اقدام صدا و سیما را در راه‌اندازی سیستم دیجیتال بسیار خوب دانست و ادامه داد: با این کار جایی برای توجیه دستگاه‌های ماهواره‌ای نیست و خانواده‌ها با خیال راحت از وضعیت تربیتی فرزندان می‌توانند کانال‌های متنوعی را در اختیار داشته باشند.
  بر اساس مشاهدات خبرنگار فارس، افزایش قیمت 10 هزار تومانی این دستگاه‌ها در روزهای اخیر به دلیل افزایش تقاضای مردم برای خریداری آن بوده تا حدی که این دستگاه حتی در فروشگاه‌های بزرگ مازندران نیز کمتر یافت می‌شود.
   
  * ارتقای همیشگی کانال‌ها برای بالا رفتن رضایت‌مندی مردم
  شهروند دیگری نیز در گفت‌وگو با فارس این مورد گفت: این کار خیلی خوبی است، اما باید زودتر از این‌ها انجام می‌گرفت و نیاز به این کار خیلی احساس می‌شد.
  محمود حسینی در این مورد گفت: صدا و سیما با افزایش تعداد این کانال‌ها و افتتاح کانال‌های تخصصی دیگر همانند کانال‌های مستند، بازار و فیلم که افتتاح شده می‌تواند عرصه را برای شبکه‌های ضد فرهنگی و قارچی شکل ماهواره‌ای تنگ‌تر کند.
  وی از مسئولان صدا و سیما به خاطر راه‌اندازی این سیستم تشکر کرد و خواستار ارتقای همیشگی کمی و کیفی این کانال‌ها برای بالا رفتن رضایت‌مندی مردم شد.
  مرکز خیریهابرپروجکت - مرکز دانلود تحقیق دانشجویی
  مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
  محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
  شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
  محل تبلیغات شما
  نظرات شما
  + نظردهید
  Design By : BasirOnline Programming Group
  Copyright © 2014 BasirOnline website. All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.