پنجشنبه 2 مرداد 1393 - Thursday, July 24, 2014
 • صفحه اصلی
 • سیاست
 • فرهنگ و هنر
 • ورزشی
 • دانش
 • تصویری
 • آرشیو
 • پیوندها
 • تماس با ما
 • تکامل صنعتی بدون رقابت در کشور رخ نمی دهدصهیونیست ها روی جنایتکاران تاریخ را سفید کردندبالاخره سکوت شکست/ منفعت علت منفعل بودن شورا/ حق فراموش شده شهروندان/ حاشیه‌سازی شهرداراعلام مبلغ فطریه توسط 4 مرجع تقلیدبیانیه سپاه به مناسبت روز جهانی قدسکوتاهی در کمک به مردم غزه، شراکت در جرم صهیونیست‌هاستانتقاد تند و عجیب یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب از روحانیترتیل جزء بیست و ششم قرآن کریم + متنگزیده ای از سرمقاله روزنامه های پنجشنبهمهمترین عناوین روزنامه های پنجشنبهاخبار ویژه روزنامه های پنجشنبهصفحه اول روزنامه‌های پنجشنبهساکنین رامسر در معرض پرتوگیری طبیعی بالاتر از کارکنان هسته‌ایافزایش دما در نیمه شمالی کشوربیانات مقام معظم رهبری در ارتباط با روز قدسموثرترین راه آموزش رفتار مطلوب به کودکسمیه با 50 میلیون تومان زنده می‌ماندفهرست رقم قراردادهای بازیکنان استقلال۱۲ مرداد؛ اعلام نتایج اولیه کنکور سراسریفلسفه وجودی بسیج در نظام اسلامی، خدمت بی منت به مردم است
  تاریخ :1390/09/27 1:05 PM
  استقبال مردم از تکنولوژی جدید صدا و سیما
  درپی استقبال مردم از خرید گیرنده‌های دیجیتال، این دستگاه در بازار کمیاب و گران شد.

  به گزارش بصیرآنلاین، دستگاه گیرنده دیجیتال که چند وقتی‌ است وارد بازار شده در روزهای اخیر پس از افزایش تعداد کانال‌های زیر پوشش آن به وسیله مورد تقاضای خانواده‌ها تبدیل شده است.

  * افزایش قیمت 10 هزار تومانی این دستگاه‌ها
  یکی از شهروندان مازندرانی که از این دستگاه استفاده می‌کند با ابراز رضایت از خرید این دستگاه تنوع کانال‌های مختلف و کیفیت بالای گیرندگی آن را دلیل رضایت خود اعلام کرد.
  رحمت‌الله کردخیلی که در شهرستان ساری زندگی می‌کند، این اقدام صدا و سیما را در راه‌اندازی سیستم دیجیتال بسیار خوب دانست و ادامه داد: با این کار جایی برای توجیه دستگاه‌های ماهواره‌ای نیست و خانواده‌ها با خیال راحت از وضعیت تربیتی فرزندان می‌توانند کانال‌های متنوعی را در اختیار داشته باشند.
  بر اساس مشاهدات خبرنگار فارس، افزایش قیمت 10 هزار تومانی این دستگاه‌ها در روزهای اخیر به دلیل افزایش تقاضای مردم برای خریداری آن بوده تا حدی که این دستگاه حتی در فروشگاه‌های بزرگ مازندران نیز کمتر یافت می‌شود.
   
  * ارتقای همیشگی کانال‌ها برای بالا رفتن رضایت‌مندی مردم
  شهروند دیگری نیز در گفت‌وگو با فارس این مورد گفت: این کار خیلی خوبی است، اما باید زودتر از این‌ها انجام می‌گرفت و نیاز به این کار خیلی احساس می‌شد.
  محمود حسینی در این مورد گفت: صدا و سیما با افزایش تعداد این کانال‌ها و افتتاح کانال‌های تخصصی دیگر همانند کانال‌های مستند، بازار و فیلم که افتتاح شده می‌تواند عرصه را برای شبکه‌های ضد فرهنگی و قارچی شکل ماهواره‌ای تنگ‌تر کند.
  وی از مسئولان صدا و سیما به خاطر راه‌اندازی این سیستم تشکر کرد و خواستار ارتقای همیشگی کمی و کیفی این کانال‌ها برای بالا رفتن رضایت‌مندی مردم شد.
  مرکز خیریهابرپروجکت - مرکز دانلود تحقیق دانشجویی
  مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
  محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
  شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
  محل تبلیغات شما
  نظرات شما
  + نظردهید
  Design By : BasirOnline Programming Group
  Copyright © 2014 BasirOnline website. All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.