جمعه 2 اسفند 1398 - Friday, February 21, 2020
تاریخ :1395/09/20 7:32 AM
برگزاری چهارمین نشست تخصصی تئاتر اهالی نمایش بابل
چهارمین نشست تخصصی تئاتر اهالی نمایش شهرستان بابل از سوی کانون بسیج هنرمندان شهرستان بابل  با موضوع «نقد نمایش مقاومتی » در نگار خانه هنر انقلاب  برگزار شد.
میثم رنجبر مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان بابل با اشاره به این مطلب که یکی از برنامه ریزی های کانون بسیج هنرمندان شهرستان بابل برگزاری نشست های تخصصی در رشته های مختلف هنری با حضور اساتید متخصص همان رشته است گفت: چهارمین نشست تخصصی تئاتر اهالی نمایش شهرستان بابل با حضور بیش از 30 نفر از هنرمندان بسیجی رشته نمایش  با موضوع «نقد نمایش مقاومتی»  برگزار شد.
وی افزود : در این نشست تخصصی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی کارشناس تئاتر و عضو شورای مرکزی انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان مازندران با اشاره  به تحولات تاریخی تئاتر در زمان وقوع جنگ تحمیلی  مطالبی را در رابطه با تئاتر دفاع مقدس در  دوره هاي زمانی بنا به اقتضائات زمانه و عملکرد متفاوت آن ارایه کردند.
مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان بابل  با اشاره به این مطلب که در این نشست قسمت هایی از سه فیلم نمایش دفاع مقدسی  با توجه به تحولات تئاتر دفاع مقدس  برای حاضرین به نمایش در آمد و در رابطه  با این نمایش ها و مقتضیات زمانی آن نیز مطالبی ارایه شد.
رنجبر خاطرنشان کرد: درادامه نیز در باره تاریخچه ورود تئاتر  به ایران، آداپتاسیون و  چگونه نوشتن یک نمایش نامه خوب دفاع مقدسی مطالبی از سوی کارشناس و مدرس این نشست به حاضرین ارایه گردید.
وی در پایان افزود: انشااله سعی بر این است که این نشست ها با  موضوعات مختلف جهت رشد هنرجویان بسیجی این شهرستان با دعوت از اساتید خبره  تداوم داشته باشد.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2020 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.