پنجشنبه 11 تير 1394 - Thursday, July 2, 2015
آخرین آمار کاربران اینترنت در ایراندلالی نسخ خطی در کشوررمزگشایی از کندی مذاکرات وینمدیرانی که قدشان به پرسپولیس نمی‌رسدنقش ویژه بی بی سی فارسی در وارونه نمایی مذاکرات علیه ایرانجزئیات روند واگذاری فرزندخواندگیبرای حضور قلب در نماز و استجابت دعا چه کنیم؟دلیل افت واردات خودرو اعلام شدنوزاد تازه متولد شده شما را چگونه می‌بیند؟ ‌دولت وظیفه حمایت از فرهنگ و هنر را دارد/با گارد گرفتن کاری انجام نمی‌شودضرورت تداوم برگزاری جشن گلریزان در مازندران«روغن پومیس»؛ آشنای ناآشنا و مضرتر از روغن پالمنفس شالیزارهای مازندران به شماره افتادخانواده‎ای با 4 معلول و بیمار در زیر پوست شهرگاوهای شیرده هم از یارانه محروم شدند / استفاده از شیرخشک در کارخانه‌های شیرداعش در تدارک حمله به بخش قفقاز روسیهنامه رئیس‌جمهور به رهبر معظم انقلاب درباره قانون امر به معروف و نهی از منکرمشروح اظهارات مهم مقام آمریکایی حاضر در مذاکراتگم‌شدن ۸۷ میلیون دلار در خرید دکل نفتی صحت داردامضای میلیون‌ها ایرانی پای «گزاره برگ ملی»
تاریخ :1390/08/07 3:56 PM
پیش بینی وضع هوای استان مازندران

اداره کل هواشناسی مازندران براساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی، هوای استان مازندران را تا سه‌شنبه هفته جاری بارانی و در ارتفاعات بارش به صورت برف پیش‌بینی کرد.به گزارش بصیرآنلاین به نقل از اداره پیش‌بینی هواشناسی مازندران، وضعیت جوی استان مازندران در 24 ساعت آینده ابری، گاهی همراه با بارندگی و بارش در ارتفاعات به صورت برف گزارش شده است.

وضعیت دریا نیز مواج، جهت باد شمال شرقی تا غربی و سرعت باد نیز چهار تا 10 متر بر ثانیه گزارش شده است.

پیشینه دمای هوای امروز ساری با یک درجه افزایش نسبت به روز گذشته به 14 درجه و کمینه دمای هوای امشب ساری نیز بدون تغییر نسبت به گذشته به 11 درجه سلسیوس بالای صفر می‌رسد.

براساس این گزارش، وضع هوای مازندران برای فردا نیز ابری گاهی همراه با بارندگی و بارش در ارتفاعات به صورت برف پیش‌بینی شده است.

اداره پیش بینی هواشناسی مازندران، وضع هوای مازندران را در روز دوشنبه 9 آبان به صورت ابری همراه با بارش پراکنده باران گزارش کرد.

به گزارش فارس، وضع هوای مازندران از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه 10 آبان نیز نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده باران گزارش شده است.

نرم‌افزار اندرویدی مودم‌یار - ModemYar
مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
شرکت توفان دریای مازندران toofan-d-m.epage.ir
محل تبلیغات شما
نظرات شما
+ نظردهید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بصیرآنلاین می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2015 BasirOnline website.
All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.