يکشنبه 30 شهريور 1393 - Sunday, September 21, 2014
 • صفحه اصلی
 • سیاست
 • فرهنگ و هنر
 • ورزشی
 • دانش
 • تصویری
 • آرشیو
 • پیوندها
 • تماس با ما
 • سیاه‌بازی در پمپ بنزین‌ها، ترفند جدید کلاهبردارانمهرداد پولادی به دنبال دریافت تابعیت قطریاخراج مدافع راه آهن به خاطر بیماری ایدزاختلاف جدید در هیات مدیره پرسپولیسچه خودرویی بخریم؟هوش اجتماعی، فراتر از مدیریت بحرانآگاه‌سازی مردم و مشورت صادقانه به مدیران دغدغه‌ همیشگی جابر معافی بودمعافی به شرافت قلم، کرامت بخشیدمعافی مشاوری امین برای همکاران رسانه‌ای بودجامعه دانشگاهی برای تحقق سیاست‌های ابلاغی رهبر انقلاب تلاش کندجزئیات اردوی راهیان نور دانش‌آموزانجزئیات دریافت کارمزد‌ از خدمات الکترونیک بانک‌هالزوم تغییر مدیریت آماتور دانشگاه‌های کشور به مدیریت حرفه‌ای برای تحقق سیاست‌های علم و فناوری«جابر معافی» خبرنگاری در تراز انقلاب اسلامی/ رعایت تقوا ویژگی بارز فعالیت رسانه‌ای معافیجواب سربالای مسئولان درباره حذف یارانه‌بگیران پردرآمدمعرفی مازندران در سرزمین چشم بادامی هاهیچ ملتی بدون فداکاری قادر به دفاع از هویت و عزت ملی خود نخواهد بودتهدید ایران به حمله؛ خیال خام صهیونیسمبزرگواری مادر مقتول، جوان گرگانی را از چوبه دار نجات دادافزایش ابر و رگبار در استان های شمالی
  تاریخ :1390/08/07 3:56 PM
  پیش بینی وضع هوای استان مازندران

  اداره کل هواشناسی مازندران براساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی، هوای استان مازندران را تا سه‌شنبه هفته جاری بارانی و در ارتفاعات بارش به صورت برف پیش‌بینی کرد.  به گزارش بصیرآنلاین به نقل از اداره پیش‌بینی هواشناسی مازندران، وضعیت جوی استان مازندران در 24 ساعت آینده ابری، گاهی همراه با بارندگی و بارش در ارتفاعات به صورت برف گزارش شده است.

  وضعیت دریا نیز مواج، جهت باد شمال شرقی تا غربی و سرعت باد نیز چهار تا 10 متر بر ثانیه گزارش شده است.

  پیشینه دمای هوای امروز ساری با یک درجه افزایش نسبت به روز گذشته به 14 درجه و کمینه دمای هوای امشب ساری نیز بدون تغییر نسبت به گذشته به 11 درجه سلسیوس بالای صفر می‌رسد.

  براساس این گزارش، وضع هوای مازندران برای فردا نیز ابری گاهی همراه با بارندگی و بارش در ارتفاعات به صورت برف پیش‌بینی شده است.

  اداره پیش بینی هواشناسی مازندران، وضع هوای مازندران را در روز دوشنبه 9 آبان به صورت ابری همراه با بارش پراکنده باران گزارش کرد.

  به گزارش فارس، وضع هوای مازندران از ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه 10 آبان نیز نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده باران گزارش شده است.

  مرکز خیریهابرپروجکت - مرکز دانلود تحقیق دانشجویی
  مرکز خیریه نگهداری معلولین ذهنی نوشیروانی بابل
  محک، موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
  شرکت دانش بنیان ابررایانه طبرستان abarsoft.ir
  محل تبلیغات شما
  نظرات شما
  + نظردهید
  Design By : BasirOnline Programming Group
  Copyright © 2014 BasirOnline website. All rights reserved. Reproduction is permitted by referring to the source.